Benzinový křovinořez, typ motoru taktní 52 cm3, 1,45kW, záběr sečení 44 cm, TWIST&GO Poloautomatická strunová hlava, dvě struny o průměru 2.4 mm, dvojitá rukojeť s ergonomickými úchopy
Expand short description
Full description
Product ID: 50008355
FZS 5002-B
Parameters
01
Power
| Drive | Petrol |
|---|---|
| Motor displacement | 52.0cm3 |
| Horsepower | 1.45KW |
| Engine type | 2-stroke |
02
Features
| Adjustable handle | Yes |
|---|---|
| Two-handed handle | Yes |
| Cutting width | 440mm |
| Cutting system | Two Strings |
03
Equipment
| Shoulder strap | Yes |
|---|
04
Function
| Semi-automatic |
05
Dimensions and weight
| String diameter | 2.4mm |
|---|---|
| Weight | 9.5kg |
06
Colour
| Color | Green |
|---|