Suitable for deckchair FDZN 4009-T
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
Expand short description
Full description
Product ID: 50001577
Suitable for deckchair FDZN 4009-T
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
FDZN 9016
Parameters
01
General
| Determination | Sunbed |
|---|---|
| Type of device | Lounger cover |
02
Intended use
| Use | Outdoor |
|---|
03
Appearance and design
| Material | Polyester |
|---|
04
Dimensions and weight
| Height | 194.00cm |
|---|---|
| Width | 52.00cm |
| Depth | 5.00cm |
05
Colour
| Color | Cream |
|---|