Silný elektrický kultivátor Fieldmann FZK 2115-E s příkonem 1500 W si poradí i s tvrdší půdou. Nastavitelný pracovní záběr 33/45 cm a šest ocelových nožů zajišťují efektivní přípravu půdy. Nízká hmotnost a sklopné madlo usnadňují manipulaci i skladování.
Expand short description
Full description
Product ID: 50004676
FZK 2115-E
Parameters
01
General
| Type of device |
|---|
02
Power
| Drive | Electroengine |
|---|
03
Features
| Cutting Depth | 20cm |
|---|---|
| Cutting width | 450mm |
| Starter | Electric |
04
Equipment
| Number of Blades | |
|---|---|
| Work tool | Blade roller |
| Blade Diameter | 20cm |
| Folding handle | Yes |
05
Energy parameters
| Power input | 1500W |
|---|
06
Dimensions and weight
| Weight | 10.3kg |
|---|
07
Colour
| Color | Green |
|---|