CUSHION FOR BENCH
Cover the bench FDZN 4013
Green color
100% polyester
5 cm thick, weight 180gr / m2
waterproof
Cover the bench FDZN 4013
Green color
100% polyester
5 cm thick, weight 180gr / m2
waterproof
Expand short description
Full description
Product ID: 50001896
CUSHION FOR BENCH
Cover the bench FDZN 4013
Green color
100% polyester
5 cm thick, weight 180gr / m2
waterproof
Cover the bench FDZN 4013
Green color
100% polyester
5 cm thick, weight 180gr / m2
waterproof
FDZN 9020
Parameters
01
General
| Determination | Bench |
|---|---|
| Type of device | Cover on the bench |
02
Intended use
| Use | Outdoor |
|---|
03
Appearance and design
| Material | Polyester |
|---|
04
Dimensions and weight
| Height | 37.00cm |
|---|---|
| Width | 110.00cm |
| Depth | 5.00cm |
05
Colour
| Color | Green |
|---|