Suitable for bench FDZN 4006-T
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
Expand short description
Full description
Product ID: 50001575
Suitable for bench FDZN 4006-T
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
100% polyester 180 g / m2
Water resistant
Colour options: cream
FDZN 9009
Parameters
01
General
| Determination | Bench |
|---|---|
| Type of device | Cover on the bench |
02
Intended use
| Use | Outdoor |
|---|
03
Appearance and design
| Material | Polyester |
|---|
04
Dimensions and weight
| Height | 44.00cm |
|---|---|
| Width | 140.00cm |
| Depth | 5.00cm |
05
Colour
| Color | Cream |
|---|