CUSHION FOR CHAIR
Booster for a lawn chair
Colour: Cream
100% polyester, waterproof impregnation
3 cm thick, weight 180gr / m2
It includes a booster seat for one chair
Booster for a lawn chair
Colour: Cream
100% polyester, waterproof impregnation
3 cm thick, weight 180gr / m2
It includes a booster seat for one chair
Expand short description
Full description
Product ID: 50001898
CUSHION FOR CHAIR
Booster for a lawn chair
Colour: Cream
100% polyester, waterproof impregnation
3 cm thick, weight 180gr / m2
It includes a booster seat for one chair
Booster for a lawn chair
Colour: Cream
100% polyester, waterproof impregnation
3 cm thick, weight 180gr / m2
It includes a booster seat for one chair
FDZN 9019
Parameters
01
General
| Determination | Chair |
|---|---|
| Type of device | Chair cover |
02
Intended use
| Use | Outdoor |
|---|
03
Appearance and design
| Material | Polyester |
|---|
04
Dimensions and weight
| Height | 38.30cm |
|---|---|
| Width | 38.30cm |
| Depth | 3.00cm |
05
Colour
| Color | Cream |
|---|