Fieldmann FDZN 4001 armchair cover, cream color, 100% polyester, waterproof
Expand short description
Full description
Product ID: 50001571
FDZN 9006
Parameters
01
General
| Determination | Armchair |
|---|---|
| Type of device | Chair cover |
02
Intended use
| Use | Outdoor |
|---|
03
Appearance and design
| Material | Polyester |
|---|
04
Dimensions and weight
| Height | 70.00cm |
|---|---|
| Width | 45.00cm |
| Depth | 5.00cm |
05
Colour
| Color | Cream |
|---|