Prémium alumínium vázas kerti szék 7 pozíciós dönthetőséggel. Összecsukható, 120 kg teherbírás, karbantartásmentes kivitel.
Expand short description
Full description
Product ID: 63000041
Adjustable armchair with polywood armrests
7 positions for adjusting the inclination of the backrest
Dimensions: 105 x 55 x 45 cm
Seat height: 44 cm
Padding made of durable synthetic fabric with padding
Material: aluminum
Frame color: black
Load capacity up to 120 kg
Suitable for outdoor and indoor use
Does not require any special maintenance
7 positions for adjusting the inclination of the backrest
Dimensions: 105 x 55 x 45 cm
Seat height: 44 cm
Padding made of durable synthetic fabric with padding
Material: aluminum
Frame color: black
Load capacity up to 120 kg
Suitable for outdoor and indoor use
Does not require any special maintenance
FDZN 5017
Parameters
01
General
| Type of device | Garden recliner |
|---|
02
Intended use
| Use | Inside and outside |
|---|
03
Features
| No | |
| Positionability | Yes |
04
Appearance and design
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Covers included | No |
05
Dimensions and weight
| Height | 105.00cm |
|---|---|
| Width | 55.00cm |
| Depth | 45.00cm |